HAKKIMIZDA

Asan Hukuk Bürosu Denizli'de faaliyet gösteren bir avukatlık bürosudur.

Asan Hukuk Bürosu, dinamik ve konularında uzman kadrosuyla, profesyonel meslek kuralları ve etik ilkelerinden hiçbir şekilde ödün vermeden, güvene ve bilgiye dayalı müvekkillerine hızlı-nitelikli ve hedefe yönelik çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Çalışmalarımızın önemli bir kısmı ticaret hukuku ve buna dayalı icra ve iflas işlemleri ve ticari ilişkiler üzerine yoğunlaşmıştır. Tüm bunların yanı sıra kişilerin her alanda ki hukuki sorunlarına dair hizmette verilmektedir. Bu kapsamda büromuz tüm Türkiye de çeşitli danışmanlık şirketleri ve avukatlık büroları ile işbirliği içinde faaliyetini sürdürmektedir.

Faaliyet alanlarımız ve büromuzun sunduğu hizmetlere ilişkin detaylı bilgi için bizimle 0.258.265 03 06 veya 0.258.241 27 77 numaralı telefonlardan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Bu internet sitesi, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Avukatlık Meslek Kuralları ile Reklam Yasağı Yönetmeliği'nde öngörülen düzenleme ve yasaklamalara uygun olarak, Büromuz hakkında site ziyaretçilerine bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.